Menu

The Journey of Johnson 285

brask34barr's blog

Kredyt gotówkowy dla obcokrajowca - najważniejsze informacje

W ciągu poprzednich lat jesteśmy wstanie zaobserwować, iż coraz więcej ludzi a zwłaszcza zza wschodniej granicy decyduje się na życie w Polsce, na przykład ze względu na pracę, czy studia. Jesteś obcokrajowcem i potrzebujesz kredytu gotówkowego? Jesteś przekonany, że nie masz żadnych szans, żeby go zdobyć? Nic bardziej mylnego. https://casecampbell2.hatenablog.com/ Sprawdź jak uzyskać kredyt gotówkowy dla obcokrajowców a także sprawdź jakie wytyczne musisz spełniać.

Kredyt dla obcokrajowca - kiedyś i dziś

Jeszcze kilka lat wstecz, osoba która nie miała polskiego obywatelstwa nie mogła ubiegać się o otrzymanie kredytu gotówkowego. zwrot prowizji bankowej Na całe szczęście obecnie okoliczności wygląda zupełnie inaczej. Jeśli jesteś obcokrajowcem i nie masz obywatelstwa polskiego możesz ubiegać się o kredyt gotówkowy na korzystnych warunkach. Placówki bankowe oraz dodatkowo pozabankowe posiadają aktualnie sporo przyciągających propozycji, z jakich możesz bez większego problemu skorzystać. Musisz aczkolwiek mieć na uwadze, że każda instytucja finansowa ma własne formalności jak również wymogi, które musisz spełnić.

https://penzu.com/p/d658ff05 Katalog wymaganych dokumentów

Formalności jak również wymogi danych instytucji bankowych, czy też instytucji pozabankowych mogą nieco się od siebie różnić, dlatego też poszczególne instytucje finansowe mogą poprosić Cię o przedłożenie odmiennych dokumentów. Aczkolwiek powinieneś skupić uwagę na następujące dokumenty:
1. karta stałego ewentualnie czasowego przebywania
2. zaświadczenie potwierdzające zatrudnienie na terenie Polski, w tym również umowa o pracę (najlepiej wówczas gdy jest to umowa dzięki czas nieokreślony albo określony, jednak banki coraz częściej biorą także pod uwagę umowy o innym charakterze)
3. wysokość dochodu - instytucja bankowa musi sprawdzić, czy możesz zapłacić ratę uzyskanego kredytu
4. zaświadczenie o miejscu zameldowania w Polsce (możesz tutaj przedstawić między innymi umowę najmu mieszkania)
5. ważny paszport
6. numer PESEL
Oprócz skompletowania niezbędnych dokumentów, musisz także zdawać sobie sprawę, że do otrzymania pozytywnej decyzji w sprawie kredytu gotówkowego wypada zatroszczyć się o dwie kwestie, tj. budowanie odpowiedniej historii kredytowej, a także zdolność kredytową.
Kto może pomóc w zdobyciu kredytu gotówkowego dla obcokrajowca
Dzisiaj przeróżne instytucje finansowe mają do zaproponowania mnóstwo ofert, na bez wątpienia ciekawych warunkach. Jednakże jeśli jesteś obcokrajowcem i nie posiadasz fachowej wiedzy na ten temat, warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy fachowca. Specjalista ma dużą wiedzę jak również doświadczenie w tym temacie, i - co bardzo ważne - biegle posługuje się jezykiem polskim. To istotne, gdyż taka osoba, jest w stanie objaśnić Ci dokładnie wszystkie zawiłe dla Ciebie zagadnienia i w taki sposób pomoże Ci dobrać ofertę kredytową, która będzie dla Ciebie w największym stopniu atrakcyjna.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.